Меню

Номери

Стандарт

Одномісний, двомісний чи тримісний номер з роздільними ліжками, що включає в себе санвузол з гарячим душем, телевізор, холодильник, електричний чайник з набором чашок. Балкон прохідний, або відсутній.

Стандарт +

Одномісний, двомісний чи тримісний номер з роздільними ліжками, що включає в себе санвузол з душем, телевізор, холодильник, електричний чайник з набором чашок, балкон.

Стандарт еліт

Двомісний чи тримісний номери з роздільними ліжками, що включає в себе санвузол з душем, телевізор, холодильник, електричний чайник з набором чашок, балкон, кондиціонер.

Сімейний

Чотиримісний однокімнатний номер, з двоспальним ліжком, диваном та балконом, що включає в себе санвузол з душем, телевізор, холодильник, балкон, кондиціонер.

Напівлюкс

Двомісний однокімнатний номер, з двоспальним ліжком та балконом. Або тримісний двокімнатний номер, з двоспальним ліжком, вітальнею з розкладним диваном та лоджією або верендою, Обидва варіанта включають в себе санвузол з душем, телевізор, холодильник, кондиціонер, праску та прасувальну дошку, сейф, фен, чайник.

Люкс

Двомістний двокімнатний номер, що включає в себе спальню з двомісним ліжком, вітальню з розкладним диваном, санвузол з душем, телевізор в кожній кімнаті, холодильник, балкон, кондиціонер в кожній кімнаті, праску та прасувальну дошку, сейф, фен, чайник, 2 лоджії.

Люкс +

Двомістний двокімнатний номер в коттеджі біля моря , що включає в себе спальню з двомісним ліжком, вітальню з розкладним диваном, санвузол з душем, телевізор в кожній кімнаті, холодильник, балкон, кондиціонер в кожній кімнаті, праску та прасувальну дошку, сейф, фен, чайник, 2 лоджії.